Autor:

Krzysztof Bloch

Utworzono:

31.08.2014

W niedzielnym meczu rezerwy Rogoźnika pokonały 5:2 drużynę KS Góra Siewierska. Goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie już w 13 min futbolówkę w siatce umieścił Damian Biedroń(0:1). Gospodarze zdołali doprowadzić do remisu w 34 min po trafieniu Pawła Piwowarczyka (1:1) który dwie minuty później dał Cyklonowi prowadzenie(2:1). W końcówce pierwszej połowy w 44 min wynik na (3:1) podwyższył Krzysztof Bloch.

Druga połowa jak i pierwsza przebiegała pod dyktando Cyklonu co udokumentowali kolejnym trafieniem w 57 min, nie kto inny jak Paweł Piwowarczyk podwyższył wynik na (4:1). Cyklon na tym nie zaprzestał, atakował dalej i w 78 min do bramki gości trafił Mateusz Burczyk i gospodarze prowadzili już (5:1). Goście zdołali w końcówce meczu w 90 min strzelić drugą bramkę ale to było wszystko na co zawodnicy z Rogoźnika pozwolili rywalowi. Cyklon zasłużenie wygrał z Górą Siewierską 5:2.

Cyklon wystąpił w składzie:w bramce (Dawid Borda do 45 min Dominik Budziszewski)

W obronie: Damian Pawłowski, Mariusz Sikora kpt, Mateusz Wyderka, Kacper Ferdyn.

W pomocy: Żurowski Adrian, (Mateusz Burczyk do 79 min Grzegorz Gawron) Grzegorz Zemło, (Michał Blachowski do 45 min Łukasz Janik)

W ataku: Krzysztof Bloch, Paweł Piwowarczyk.

Rezerwowi: bramkarz Oskar Bugaj, Daniel Pogoda.